İletişim: 0532 066 81 29 Kürdan Bayrak - EBY Ajans - Kürdan Bayrak İmalatı

Kürdan Bayrak

Kürdan Bayrak İmalatı

Kürdan bayrak firmaların ürün tanıtımında oldukça kullandıkları ve çokça tercih ettikleri bir tanıtım yoludur. Kürdan bayrak ile üreticiler ve firma sahipleri kolay bir şekilde kendi ürünlerini tanıtabilmektedirler. Kullanıcılar istedikleri kürdan bayraklarını kolay bir şekilde tasarlatıp veya kendi logolarını kolay bir şekilde bastırabilmektedirler.

Kürdan bayrak imalatı ise oldukça küçük ve kullanışlı olan ürünleri kapsamaktadır. Neredeyse her alanda amaca hizmet etmektedir. Kürdan bayraklar istenilen her alanda rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Sipariş ve Bilgi Hattı: 0532 066 81 29

Kürdan bayraklar oldukça hafif ve kullanışlı olduğu için çokça tercih edilmektedir. Kürdan bayrak kullanım alanları ise oldukça geniştir. Firmalar tüketicilere güzel bir görsellik ile ürünlerini tanıtabilmektedirler. Kürdan bayrak ise özellikle gıda sektöründe tercih edilmektedir.

kürdan bayrak

Kürdan Bayrak İmalatında Tercih Edilen İlk Firmayız!

Firmalar ürün tanıtımı yaptıkları stantlarda, ürünleri tüketiciler ile tanıştırmak için çeşitli organizasyonlar oluşturmaktadır. Bu yiyecek stantlarında firmalar ise kişilere ürünlerini denettirmektedirler. Bu nedenle denettireceği ürünleri kendi firmalarının logolarının basılı olduğu kürdan bayraklar ile birlikte sunarlar.

Firmalar kürdan bayraklar ile birlikte sunulan ürünler ile hem tanıtımlarını yapabilmekte hem de tüketicilere hoş bir görüntü vermektedirler. Ayrıca kürdan bayraklar çeşitli organizasyonlarda oldukça tercih edilmektedir. Bu organizasyonlar kapsamında ise doğum günleri, toplantılar, davetler, partiler ve çeşitli etkinlikler olabilmektedir. Görselliğe oldukça önem veren kişiler davetlilerine oluşturdukları etkinlik konseptinde çeşitli bayrakları kullanmaktadırlar.

Çocuklarının doğum günlerini kutluyorlar’sa çocuklarının yeni girdikleri yaşın basılı olduğu renkli ve göze hoş gelen kürdan bayrakları, davetlilerine sunmuş oldukları yiyeceklerin üzerine sabitlemektedirler.

Kürdan Bayrak İmalatı

Kürdan bayrak imalat süreci ise oldukça kısadır. Gelişen teknoloji sayesinde her amaca ve hizmete uygun baskı yapılabilmektedir. Kürdan bayrak boyutu ise istekler doğrultusunda değişebilmekteyken genellikle 2,5 cm x 3,5 cm, 2 x 4 cm boyutlarında olabilmektedir. Bu ürünlerin iki yüzüne de baskı yapılmaktadır. Bu ürünlerin yapıldığı malzeme ise folyodur. Bu sayede kullanıcılara daha dinamik bir görünüm verilmektedir.

Ürünlerin kürdan boyutları da isteğe bağlı olarak ve bayrağın boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Ürünler hem kişisel hem de kurumsal olarak birçok alanda kullanılmaktadır. Kişiler bu ürünler sayesinde göze oldukça hoş gelen sunumlar elde etmektedirler.