İletişim: 0532 066 81 29 Hizmetlerimiz - EBY Ajans - Kürdan Bayrak - Bayrak Kürdan | İmalat

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Kürdan bayrak çoğunlukla firmaların ve özel iş yerlerinin tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Yapılan kokteyllerde ürün ve firmaları tanıtmak için üretilmiş ve çokta fazlasıyla kullanılmıştır. Kullanılmasının en önemli amacı ise çok rahatsız etmeyecek şekilde akılda kalıcı ve çok fazla maliyetinin olmasıdır. Kürdan bayrak çeşitleri ise oldukça fazladır. Kurdan bayrak çeşitleri şu şekilde açıklanmaktadır;

Kürdan bayrak hizmetleri Burger bayrak – Burger bayrak bambu çöp şiş boyutlarında 10ila 15 cm arasında yaklaşık olarak 2.5mm kalınlığında üretilmektedir. Bu çöp şişim üzerine ise bayrak motifleri uygulanmaktadır. Bu bayrakların boyutu ise 2,5 ila 4,5 cm arasında çift yüz baskılı şekilde üretilmektedir.

Plastik Çatallı Bayrak – Diğer ismi ile de Cips çatalı olarak da bilinmektedir. Cips çatalı yaklaşık 7 cm uzunluğunda ve yaklaşık olarak 4mm en genişliğinde bir çatalı anımsatacak şekilde üretilmektedir. Kullanılan bayrak ölçüsü ise standart olarak 2,5 ila 4,5 cm arasında kullanılmaktadır. Bayrak boyutları bu bayrağı kullanacak olan müşterinin kendi isteklerine göre değiştirilebilir. Fakat bu bayrak sayısı bayrağı yaptıran kişilerin belirlediği sayılar kadar yapılmaktadır.

hizmetlerimiz

Çeşitli Kürdan Bayrak Hizmetleri

Tutacaklı Kürdan- Bambu kürdan olarak da bilinmektedir. Boyutları yaklaşık olarak 9,12,15,18 cm olarak değişiklik göstermektedir. Tutacaklı kürdanın tutulması gereken yere farklı renkler uygulanarak dikkat çekmesi sağlanır. Bunda ise üretim sayısı kullanıcın istediği miktarlar göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Kürdanlı Diş İpi- Bu bayrak çeşidi ise bir tarafı plastik kaplı diğer tarafı ise diş temizlemek için üretilmiştir. Boyut olarak ise yaklaşık 7cm olarak üretilir. İpeksi bir ip kullanıldığı için ise de dişlere zarar vermez ve kolaylık kullanılabilir.

Kokteyl Karıştırıcı- Bunu yaptıracak kişi veya firmaların isteklerine göre yapı malzemesi ahşap veya bambu olarak değiştirilmektedir. İkisinde de özellikleri birbirinden farklı olarak kullanılmaktadır.

Kürdan Bayrak Profesyonel Baskı Hizmetleri

Kürdan Bayrak İmalatı Pipet Üzerine Baskı- Bu yapım aşamasında ise frozen denilen pipet yöntemi kullanılmaktadır. Bu pipetler 8 mm kalınlığında 25 cm yüksekliğinde ayarlanmaktadır. Kullanacak olan kişinin istediği renkler kullanılmaktadır. Fakat bunda tek renk kullanılmaktadır.

Pipet Bayrak- Yapısı bakımından ve daha dayanıklı olması açısından kalın frozen pipetten yapılmaktadır. Bu pipet ise 8mm kalınlığında ve 25cm uzunluğunda yapılmaktadır. Bayrak sayıları ve ölçüleri ise müşterinin isteğine göre değişiklik göstermektedir.